€do ustalenia

Sezonowa praca Holandia od zaraz bez języka przy zbiorach gruszek Assenede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Assenede
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2015 22:40

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach owoców-gruszek z okolic Assenede. Zatrudnienie od zaraz dla pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach jabłek
Miejsce pracy: Holandia, Assenede
Zarobki: do ustalenia
Start: od zaraz ( 7 września)

Zadania:
– zbieranie gruszek
– segregowanie owoców
– zanoszenie zbiorów do specjalnie wyznaczonego punktu

Wymagania:
– zdolność do pracy fizycznej
– dobre ogólne zdrowie
– sprawne dłonie
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– kandydaci z doświadczeniem są mile widziani
– należy wyrobić dzienne normy
– wyjazd od zaraz
– szybkość, energiczność, punktualność

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wypłaty zawsze o czasie
– miejsce do zamieszkania
– rozpoczęcie pracy już we wrześniu
– podniesienie swoich kwalifikacji
– zapoznanie z pracownikami

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zachęcamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: https://goodjob.com.pl/oferty-pracy/6/zbior-gruszek-w-sadzie/394

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-holandii-przy-zbiorach-gruszek-bez-jezyka-od-zaraz-assenede/

ID ogłoszenia: 83355dcbd56c0c94

8 komentarzy na “Sezonowa praca Holandia od zaraz bez języka przy zbiorach gruszek Assenede”

  1. zbiór gruszek od 7 wrzesnia na 26 sierpnia 2015 @ 17:40

    Nazywam się sylwester. Pracowałem za granicą przy warzywach owocach kwiatach jestem zainteresowany proszę o kontakt 507292020

  2. Witam jestm zainteresowany pracą u państwa. Proszę o telefon 514-285-038

  3. zbiór gruszek 0d7 wrzesnia na 2 września 2015 @ 11:57

    Mam na imie Renata.pracowalam zagranica przy zbiorze truskawek,malin,borówek, jabłek jestem zainteresowana tą pracą wraz z moją koleżanką która ma te same doświadczenia przy zbiorach co ja

  4. Estera Olszewska na 4 września 2015 @ 07:37

    Witam,
    nazywam się Estera Olszewska i jestem zainteresowana Pańską ofertą pracy. Pracowałam jedynie przy zbiorach winogron, ale szybko się uczę i jestem pracowita. Jestem dostępna od zaraz.
    Proszę o kontakt 508 105 549
    pozdrawiam

  5. Witam , jestem zainteresowana oferta pracy, wraz z chłopakiem. Przebywamy obecnie w Holandii, jesteśmy dyspozycyjni możemy zacząć od zaraz . Mamy doświadczenie przy zbiorze jabłek i gruszek.
    Nr tel 697508279

  6. jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz ja i moja dziewczyna ,doswiatczenie przy zbiorach oboje iz już wiele razy pracowaliśmy przy zbiorach rużnywch warzyw

  7. Zbiór gruszek na 5 września 2015 @ 13:11

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy .Posiadam duże doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Skandynawii.Proszę o kontakt tel. 722 362 760. Jan.

  8. Witam jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa wraz z kolegą.
    Prosze o kontakt 609282856