DKK5 DKK za kg. brutto

Sezonowa Dania praca na wakacje przy zbiorach truskawek od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 02:00

Oferta sezonowej pracy w Danii przy zbiorach truskawek z pola. Ogłoszenie dla Polaków od zaraz bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 5 DKK za kg. brutto
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 25
Numer referencyjny ogłoszenia: TRU/WS/2015

Zadania:
Praca jest prosta lecz wymaga dużego wysiłku fizycznego. Zadania polegają na zbieraniu truskawek z pola.

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach truskawek będzie mile widziane
– pozostanie w Danii na miesiąc czasu
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim będzie przydatne
– oferujemy fundusz wakacyjny w wysokości +12,5 %
– szybkość, elastyczność, zaangażowanie

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– zatrudnienie sezonowe od sierpnia
– pracę bez konieczności znajomości języka obcego
– zakwaterowanie w cenie 155 DKK/mc
– podpisanie umowy na duńskich warunkach
– dobre warunki mieszkaniowe

Aplikacja:

[uwaga oferta już nieaktualna]

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: [ogłoszenie wygasło]

Źródło: wirtualnaskandynawia.pl

ID ogłoszenia: 46355a44b4818646