€9,82

Renswoude dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu karmy dla zwierząt

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: RENSWOUDE
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Długotrwała współpraca
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 00:37
  • Wygasa: 2 dni, 11 godzin

Od zaraz ze znajomością języka angielskiego dostępna praca w Holandii dla pakowaczy przy pakowaniu suchej karmy dla zwierząt w zakładzie produkcyjnym z Renswoude.

Poszukuję mężczyzny do pakowania suchej karmy dla zwierząt.

OBOWIĄZKI:
Zbieranie woreczków z taśmy i pakowanie do kartonów
Układanie katonów na palecie
Sortowanie, kontrolowanie jakości produktów

Pracownik będzie szkolony na operatora maszyn.

WYMAGANIA:
Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
Posiadanie prawa jazdy
Chęć przyuczenia się i pracy w systemie zmianowym
Wysoka motywacja do pracy
Chęć podjęcia długotrwałej współpracy
Elastyczność
Zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
Umowę o pracę na warunkach holenderskich
Stawkę 9,82 euro brutto/godz

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
Opiekę polskiego koordynatora
Wypłaty cotygodniowe
Długotrwałą współpracę

ID ogłoszenia: 125cadc349f1e44

ilość wszystkich wyświetleń: 15, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.