SEKdo ustalenia

Produkcja dań gotowych od zaraz Szwecja praca bez znajomości języka Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 13 czerwca 2015 01:28

Oferujemy pracę w Szwecji od zaraz dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego. Zatrudnienie w Malmö na produkcji dań mrożonych przy przygotowaniu potraw na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miejsce: Malmö, Szwecja

Obowiązki:

  • Pracownik będzie przydzielony do prac mających na celu przygotowanie dań, sprzedawanych później jako mrożone lub gotowe od razu do spożycia. Praca odbywa się na taśmie produkcyjnej. Konieczna jest praca w rękawiczkach, fartuchach oraz czepkach.
  • Pracownik może zostać skierowany do prac porządkowych po skończeniu pracy – uprzątnięcie stanowiska, umycie i zdezynfekowanie maszyn.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • doświadczenie produkcyjne lub w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem
  • mobilność
  • samodyscyplina
  • punktualność
  • znajomość języka szwedzkiego niewymagana

Oferta:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Szwecji
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu, pokoje są 2 lub 3 osobowe, koszty do uzgodnienia z przełożonym
  • zatrudnienie legalne na czas określony
  • każdy pracownik otrzymuje ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na podany poniżej email:

  • scandiworkers@email.com z dopiskiem „produkcja dań mrożonych, Malmö 06/15”

Na państwa zgłoszenia czekamy do piątku 20.06.2015. Zatrudnienie od poniedziałku 1-go lipca 2015.

ID ogłoszenia: 352557ac7279f081

1 odpowiedź na “Produkcja dań gotowych od zaraz Szwecja praca bez znajomości języka Malmö”

  1. Praca w szwecji na 14 czerwca 2015 @ 10:51

    Witam

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem studentem mam 23 lata. pracowity,szybko się uczący, chętny do pracy. Proszę o kontakt e-mailowy na: arturw92@o2.pl