€12,20

Pracownik produkcji szaszłyków Belgia praca od zaraz bez języka, Rendeux

  • Miasto: Rendeux
  • Kraj: Belgia
  • Znajomość języków: nie
  • Data rozpoczęcia pracy: 23.01.2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 stycznia 2023 12:17

W fabryce z Rendeux od zaraz możliwa do podjęcia praca w Belgii także bez znajomości języka przy produkcji szaszłyków. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione bezpłatnie.

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI SZASZŁYKÓW

Miejsce pracy: Belgia/ Rendeux

OBOWIĄZKI :

– praca przy produkcji mięsa grillowego ( szaszłyki ). Temperatura około 6°C

– krojenie warzyw i mięsa

– nadziewanie mięsa i warzyw na patyczki

WYMAGANIA :

– mile widziane doświadczenie manualne przy podobnych produkcjach

OFERUJEMY :

– prace tymczasową na terenie Belgii

– wstępne szkolenie na stanowisku pracy

– umowę o pracę + ubezpieczenie

– atrakcyjne wynagrodzenie

– stawka godzinowa: 12,20 euro /h brutto

– możliwość pobierania zaliczek

– pomoc przy organizacji wyjazdu

– praca na 1 zmianę

– praca całoroczna

– opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny:

788564136, 881411500 lub adres mail: asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 82263c957369cdb1

ilość wszystkich wyświetleń: 303, dzisiaj: 1