€11.00

Praca we Francji od zaraz na budowie dla szpachlarza Clermont-Ferrand

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Clermond Ferrand
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: bez terminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: mile widziany Francuski
  • Opublikowany: 15 marca 2019 17:57

Agencja zatrudnienia dla klienta z Clermont-Ferrand poszukuje obecnie szpachlarzy do podjęcia od zaraz pracy we Francji na budowie przy remontach i wykończeniach.

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Szpachlarz
Miejsce wykonywania pracy: Clermond Ferrand (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:
– szpachlowanie łączeń płyt kartonowo – gipsowych,
– szpachlowanie ścian i sufitów,
– przygotowywanie powierzchni,

Wymagania:
– Doświadczenie na podobnym stanowisku,
– Motywacja do pracy
– Samodzielność w wykonywaniu powierzonych robót
– Znajomość języka francuskiego – mile widziana
– Prawo jazdy – mile widziane

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
– pracę na dłuższy okres czasu,
– DARMOWE, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
– terminową płatność wynagrodzenia raz w miesiącu na konto złotówkowe lub walutowe
– wynagrodzenie od 11 euro /h
– dodatki i premie uznaniowe
– nadgodziny płatne według prawa francuskiego +25%
– dieta 10 euro
– wyrobienie karty ekuz
– wypłacany ekwiwalent urlopowy w wysokości 10%
– bonus tygodniowy +10%
– składki ZUS opłacane od średniej krajowej
– płatny urlop
– pokrycie kosztów za badania lekarskie
– niezbędne narzędzia do pracy
– opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie swojego cv poprzez link: http://grh-polska.talentbase.pl/cp/j/9330/s/597/szpachlarz
lub na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com
Więcej informacji można uzyskać pod nr. Telefonu: +48 518-673-665
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5845c88ca2776a25

ilość wszystkich wyświetleń: 93, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Patrycja GRH
  • Zarejestrowany od: 13 marca 2019

Inne przedmioty dodane przez Patrycja GRH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Patrycja GRH »