$15.00

Praca we Francji jako operator CNS (frezer lub tokarz) w Reims

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Reims
  • Data rozpoczęcia pracy: możliwa od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: możliwa praca na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: brak
  • Opublikowany: 20 października 2017 07:05

Biuro pośrednictwa zatrudnienia poszukuje wykwalifikowanych operatorów CNC, frezerów i tokarzy do legalnej pracy we Francji. Zatrudnienie w rejonie miasta Reims.

IPF Group SA, lider wśród firm specjalizujących się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje osób na stanowisko: operator cnc do pracy we Francji:

Opis stanowiska:
– ustawianie tokarek cnc lub frezarek cnc
– produkcja precyzyjnych części dla przemysłu kosmicznego i lotniczego
– kontrola jakości wytworzonych produktów
– praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
– Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Dyspozycyjność do wyjazdu

Oferujemy:
– Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (wszystkie składki odprowadzane od całości wynagrodzenia, możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych: świadczenia rodzinne, emerytura)
– atrakcyjne wynagrodzenie i premie dzienne i miesięczne
– zorganizowane zakwaterowanie
– zorganizowany wyjazd autokarem Sindbadem z miejsca zamieszkania do Francji
– bezpłatny dojazd z kwatery do miejsca pracy
– zdalne załatwienie formalności
– pracę w polskim zespole
-wsparcie koordynatora

Prosimy o wysyłanie cv na adres: beata.szczesna@ipf.jobs lub kontakt na numer 571 445 378

ID ogłoszenia: 59359df1e5959c1d

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 46, dzisiaj: 3

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez IPFrekrutacja

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez IPFrekrutacja »