SEK126/h brutto

Praca w Szwecji 2018 od zaraz Uppsala bez języka na magazynie spożywczym

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Uppsala
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2017 01:05

Możliwość zatrudnienia w Uppsali na magazynie z artykułami spożywczymi. Aktualne opcja pracy w Szwecji 2018 skierowana do osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 126 SEK na godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni spożywczej z artykułami suchymi
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówionych towarów na palety za pomocą skanera ręcznego oraz wózka widłowego
  • inne bieżące obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodyscyplina
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • zdolność szybkiej pracy
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • pełna samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • zamieszkanie za cenę około 2500-3000 SEK za miesiąc plus opłaty licznikowe
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • możliwe premie oraz dodatki dla najwydajniejszych pracowników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

[ogłoszenie wygasło]

Konieczność podpisania umowy z zakwalifikowanymi kandydatami w Gdyni przed wyjazdem.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-spozywczym-od-zaraz-uppsala/

ID ogłoszenia: 50358f930c8c5592