SEK 19 600

Praca w Szwecji od zaraz produkcja przynęt wędkarskich bez języka Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do marca 2015
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: bez znajomości szwedzkiego, angielski mile widziany
  • Opublikowany: 4 listopada 2014 00:47

Firma produkująca przynęty wędkarskie z Malmö zatrudni od zaraz osoby na produkcję bez znajomości języka. Praca w Szwecji na 4 miesiące z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Malmö
Zarobki: 19 600 SEK miesięcznie brutto (ok 160 godzin)
Liczba wakatów: 4

Start: od zaraz

Zadania:
Manualne prace na produkcji woblerów wędkarskich przy składaniu oraz malowaniu drobnych elementów. Ponadto obowiązki związane z kontrolowaniem jakości produktu i pakowaniem do pudełek/opakowań.

Wymagania:
– zręczność, dokładność, dobry wzrok
– wysokie poczucie estetyki
– mile widziane osoby wędkujące znające się na technice połowu metodą spinningową
– język angielski minimum komunikatywny (Szwedzki nie jest konieczny)
– dyspozycyjność pracownika do marca 2015

Oferujemy:
– tymczasowe zatrudnienie za pośrednictwem agencji
– legalna umowa na 4 miesiące
– możliwość przedłużenia umowy bezpośrednio z pracodawcą
– płatne zakwaterowanie na miejscu
– dobre warunki w nowoczesnym zakładzie pracy
– pomoc przy formalnościach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku norweskim lub angielskim na podany poniżej email:

scandiworkers@email.com [rekrutacja zamknięta]

Na początku wiadomości proszę napisać „produkcja przynęt Malmö”

ID ogłoszenia: 59354561a4be4955

10 komentarzy na “Praca w Szwecji od zaraz produkcja przynęt wędkarskich bez języka Malmö”

  1. Jestem wraz z kolegą zainteresowany ofertą kontak 884 217 351

  2. produkcja przynęt Malmo na 5 listopada 2014 @ 20:51

    witam
    jestem zainteresowana ofertą, proszę o kontakt telefoniczny
    pozdro
    kom.609897277

  3. produkcja przynęt Malmö na 6 listopada 2014 @ 08:30

    zainteresowane dwie osoby proszę o kontakt 880665733

  4. Produkcja przynęt Malmo na 6 listopada 2014 @ 12:01

    Jestem zainteresowana podjęciem w/w pracy.Proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny.
    nr. tel.+48786980212

  5. Mariusz Gębski na 7 listopada 2014 @ 09:39

    Dzień dobry, jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą, CV przesłałem na podany adres e-mail. Pozdrawiam…

  6. witam jestesm zainteresowany 667366586

  7. Jestem zainteresowana oferta pracy

    Prosze o kontakt 517 217 356

  8. Witam.Jestem zainteresowany praca ,,produkcja przynęt Malmo ”.
    Jestem na terenie Szwecji , łowie ryby i miałem do czynienia z lakierowaniem i produkcją tworzyw sztucznych.

    pozdrawiam

    Piotr Żak
    +46 769824311

  9. Mateusz na 6 maja 2015 @ 16:55

    jestem zainteresowany waszą ofertą pracy, bardzo mi zależy
    mój numer telefonu 693-186-319

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.