SEK19,600.00

Praca w Szwecji na produkcji przynęt wędkarskich bez języka od zaraz Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: Angielski lub Szwedzki
  • Opublikowany: 10 stycznia 2015 03:35

Atrakcyjna propozycja pracy w Szwecji przy produkcji przynęt wędkarskich w Malmö. Od zaraz oferta bez znajomości języka szwedzkiego dla Polaków. Oferta adresowana zarówno do mężczyzn jak i do kobiet.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Malmö
Zarobki: 19600 SEK brutto miesięcznie
Liczba stanowisk: 3

Start: od zaraz

Zadania:
Fizyczna praca przy montażu przynęt wędkarskich (woblery), uzbrajanie w kotwiczki i haki, poprawki. Ponadto lakierowanie, kontrola jakości oraz pakowanie gotowych wyrobów do pudełek.

Wymagania:
– język angielski (szwedzki nie jest wymagany)
– zręczność, dobry wzrok, poczucie estetyki
– mile wdziane osoby wędkujące
– dyspozycyjność od połowy stycznia 2015
– gotowość do odbycia szkolenia na miejscu

Oferujemy:
– pracę w pełni legalną za pośrednictwem agencji zatrudnienia
– pomoc przy dopełnieniu niezbędnych formalności
– zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach (koszt ok 3000 SEK miesięcznie od osoby)
– możliwość wyrobienia nadgodzin (płatne ekstra)
– na miejscu opieka koordynatora

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości na adres: scandiworkers@email.com z dopiskiem: „produkcja przynęt Malmö 2015”

Prosimy o przesłanie wiadomości oraz CV w języku angielskim.

ID ogłoszenia: 1854b08b70aa423

ilość wszystkich wyświetleń: 18665, dzisiaj: 1

14 komentarzy na “Praca w Szwecji na produkcji przynęt wędkarskich bez języka od zaraz Malmö”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy

  2. przemyslaw na 12 stycznia 2015 @ 11:43

    witam jestem zainteresowany praca pracowałem w polskiej firmie zajmujaca sie produkcja karmy dla ryb prosze o kontakt 0048721637363

  3. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam doswiadczenie. Proszę o kontakt. Mój tel+4915215809143 lub
    legion1973@interia.pl

  4. witam ,jestem zainteresowany panstwa oferta,mam 22 lata ,moj nr tel.to 533637996

  5. witam .jestem zainteresowny wasza oferta ,moj nr tel to794534777

  6. janusz 14 stycznia 2015 na 14 stycznia 2015 @ 08:32

    jestem zainteresowany panstwa propozycja kiedys pracowalem w Malmo i milo wspominam ten okres tel. do mnie to +48792608069

  7. Jestem zainteresowany wymienioną ofertą pracy w Szwecji przy produkcji przynęt wędkarskich

  8. Witam.

    Jestem zainteresowana oferta,jezyk szwedzki mam opanowany w stropniu dobrym w mowie jak i w pismie.Wysłalam Cv na podany adres.

    Bardzo prosze o kontakt jesli jest to nadal aktualna oferta.

  9. Znam sie na tym

  10. Witam ,jestem zainteresowany podjeciem pracy w Malmo prosze o kontakt . posiadam doswiadczenie ,znam angielski ,w Szwecji byłem 4 lata . 0048732935505

  11. witam jestem zainteresowana oferta pracy mam doswiadczenie w pracy za granica

  12. Jestem zainteresowany ofertą pracy na produkcji wędkuje od 14 roku życia tel +48608155248 Pozdrawiam

  13. Hej.
    Jestem zainteresowana praca na produkcji przynet wedkarskich. Mam doswiadczenie, znam jezyk szwedzki w stopniu komunikatywnym. Posiadam person numer. Mieszkam w Landskronie na stale w Szwecji. Moj nr telefonu 076454190

  14. Witam jestem bardzo zainteresowany tą pracą znam się na wędkarski gdyż wędkujeproszę o kontakt pod numer telefonu609109961

Zostaw odpowiedź do lidia