SEKdo uzgodnienia

Praca w Szwecji na budowie od zaraz bez znajomości języka Luleå glazurnik

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Lulea
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2016 00:31

Firma budowlana z Luleå poszukuje pracownika w charakterze glazurnika od zaraz. Oferta pracy w Szwecji bez znajomości języka przy wykończeniach i remontach domów i mieszkań.

Stanowisko: glazurnik.

Miejsce pracy: Luleå, Szwecja.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • kładzenie płytek na ściany oraz podłogi;
  • inne prace budowlane w ramach aktualnych potrzeb.

Wymagania:

  • międzynarodowy lub szwedzki certyfikat hydroizolacyjny;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (weryfikowana w czasie rozmowy telefonicznej);
  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy glazurnika;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie obowiązków;
  • punktualne stawianie się w pracy.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na czas podpisanej umowy;
  • podjęcie pracy od zaraz;
  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • pełny etat do przepracowania;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Jak aplikować:

Zapraszamy do wysyłania CV poprzez stronę internetową:

lub poprzez maila na adres: zagranica@jobsplus.pl

W tytule wiadomości należy wpisać: „GLAZURNIK/SZWECJA/LULEA”

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24m78j/

ID ogłoszenia: 20256c39bf8c6f29