NOK od 130 za godz. brutto

Praca w Norwegii od zaraz sprzątanie po remontach dla par bez języka Moss

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Moss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2015 04:21

Poszukujemy Polaków bez znajomości języka norweskiego do fizycznej pracy w Norwegii od zaraz. Ogłoszenie z Moss dla par przy sprzątaniu obiektów po remontach. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do sprzątania
Lokalizacja: Norwegia, Moss, różne lokalizacje
Wynagrodzenie: od 130 NOK za godz. brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– całościowe sprzątanie pomieszczeń po odbytym remoncie
– usuwanie farb z okien, podłóg
– mycie okien, framug, blatów, czyszczenie podłóg
– wynoszenie gruzu
– sprzątanie ma być wykonane do tego stopnia, że po skończonej pracy obiekt będzie gotowy do wnoszenia mebli

Wymagania:
– gotowość do przyjazdu swoim samochodem, wymagana jest pełna mobilność
– wytrzymałość fizyczna
– bardzo dobra kondycja
– gotowość do wyjazdu nawet do 5 miesięcy
– angielski będzie mile widziany
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– wywiązywanie się z poleceń
– zatrudnienie tylko da osób zdecydowanych

Oferujemy:
– podpisanie umowy na czas określony
– wynagrodzenie z zakwaterowaniem 130 NOK/h brutto bez zakwaterowania 145/h brutto
– legalną pracę od zaraz
– zwrot kosztów za korzystanie z auta w celach służbowych
– pomagamy przy wypełnianiu formalności niezbędnych do rozpoczęcia danej pracy
– pracownikom zapewniam niezbędne urządzenia i środki czyszczące
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: michal.korzybski@onet.eu w treści proszę wpisać doświadczenie jakie Państwo posiadacie.

Preferujemy kopie dokumentów poświadczających doświadczenie oraz referencje od byłych pracodawców.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-po-remontach-bez-jezyka-moss/

ID ogłoszenia: 94154dd524431893

2 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz sprzątanie po remontach dla par bez języka Moss”

  1. Krzysztof i Michał na 13 lutego 2015 @ 10:33

    Witam, wraz Bratem jesteśmy zainteresowani ( posiadamy doświadczenie na analogicznym stanowisku ). Wysłałem więcej informacji na podany adres pocztowy. Proszę o kontakt
    Pozdrawiam
    k.adamczyk66@wp.pl
    tel: 724543036

  2. Witam , wiem , ze ogloszenie bylo jakis czas temu dodawane , ale może akurat Pańska firma potrzebuje kogos na to stanowisko . Mam na imie Amanda i mam 23 lata i mieszkam w Fredrikstad od dłuższego czasu . Posiadam prawo jazdy kat B i wlasny samochód wiec z dojazdami nie będzie problemów. Sprzątam obecnie w dwóch domach , ale to tylko 1 raz w tygodniu , lecz to wciąż mało . Pracowalam do tej pory jednorazowo w biurach , domach prywatnych czy sprzątalam domki , ludzie zadowoleni . Jestem osobą pracowitą , sumienna a przede wszystkim uczciwą, potrafie zaplanować sprzątanie tak by ze wszystkim się wyrobić . Proszę o przeanaizowanie mojej prośby . Pozdrawiam Amanda

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.