NOK154 NOK/h

Praca w Norwegii pomoc kuchenna bez znajomości języka od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2014 16:30

Zatrudnimy od zaraz pomoc kuchenną do restauracji znajdującej się w Oslo. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego z darmowym zakwaterowaniem i wyżywieniem. Stanowisko zapewnione dla jednej osoby.

Stanowisko: Pomocnik kuchenny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 154 NOK/h

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało:
– obieranie i krojenie warzyw oraz owoców
– przygotowywanie drobnych potraw
– sporządzanie sosów
– mycie naczyń i dbanie o porządek w kuchni
– wszystkie prace zlecane przez szefa kuchni

Wymagania:
– aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną
– język angielski w stopniu dobrym
– wykształcenie zawodowe w kierunku gastronomicznym
– doświadczenie w pracy na kuchni
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz

Oferujemy:
– zatrudnienie u pracodawcy na umowę o pracę
– darmowe miejsce noclegowe w miejscu pracy
– pakiet żywieniowy bezpłatny
– pomoc w wypełnianiu formalności
– możliwość kontaktu z polskim opiekunem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wypełnienie formularza na stronie: http://goo.gl/qYQfXs proszę zaznaczyć: pomoc kuchenna Oslo.

Źródło:

ID ogłoszenia: 634537370d791025

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii pomoc kuchenna bez znajomości języka od zaraz Oslo”

  1. pomoc kuchenna na 21 maja 2014 @ 19:57

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Nazywam sie Marzena mam 29lat od kilku miesięcy mieszkam w Oslo Mam doświadczenie 8lat pracy w gastronomi w polsce za barem ,i na kuchni , robienie pizzy i przygotowywanie posiłków . z poważaniem Marzena Mowińska 91312824

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.