NOKdo ustalenia

Praca w Norwegii od zaraz Vestfold na produkcji soków tłoczonych bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Vestfold
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 20:07

Aktualnie poszukujemy pracownika produkcji soków bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Vestfold od zaraz na linii produkcyjnej przy tłoczeniu soków metodami naturalnymi.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Norwegia, Vestfold
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (17 kwiecień)
Liczba stanowisk: 1

Zadania:
– mycie oraz ćwiartowanie warzyw i owoców
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– kontrolowanie jakości wyprodukowanych napojów
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku – mycie oraz dezynfekowanie maszyn

Wymagania:
– osoba odpowiedzialna, samodzielna
– doświadczenie w pracach produkcyjnych
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– osoba otwarta, komunikatywna
– umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej
– radzenie sobie ze stresem
– warunkiem koniecznym jest przyjazd samochodem

Oferujemy:
– dwa dni wolne w tygodniu (środa i piątek)
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– zapewniamy do 30 przepracowanych godzin w tygodniu
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszeń, w którym zaprezentują Państwo własną osobę oraz informacją dlaczego to własnie państwo powinni pracować na tym stanowisku.

Wiadomość prosimy przesłać na adres: matthew@essentially.no z dopiskiem w temacie: PRODUCTION WORKER.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-produkcji-sokow-tloczonych-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-vestfold/

ID ogłoszenia: 678552a7baab78e1

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii od zaraz Vestfold na produkcji soków tłoczonych bez języka”

  1. wietam jestem zaiteresowany ta propozycja wraz z kolega mój kontakt tel 720 874 317 dziekuje

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.