NOK162 NOK/h brutto

Praca w Norwegii na produkcji przy pakowaniu warzyw bez języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2014 01:10

Szukamy 5 osób do pracy w Norwegii na linię produkcyjną przy pakowaniu warzyw. Oferta z Bergen bez znajomości języka norweskiego przy sortowaniu. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 162 NOK/h brutto

Zadania:
Praca przy linii produkcyjnej polegająca na sortowaniu i pakowaniu warzyw. Praca odbywać się będzie w pozycji stojącej. Pracownik jest odpowiedzialny również za utrzymywanie porządku na swoim stanowisku.

Wymagania:
– angielski w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane
– chęć do pracy w okresie wakacyjny
– możliwość podjęcia pracy zmianowej w tym noce i nadgodziny
– badania sanitarne w języku norweskim są konieczne

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz do września
– dobrze płatną pracę
– możliwość podjęcia nadgodzin dodatkowo płatnych
– oferujemy miejsce noclegowe odpłatne 2000 NOK/mc
– pomoc przy wypełnianiu formalności
– przeszkolenie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim bądź norweskim na maila: scandiworkers@email.com w tytule wiadomości proszę wpisać: sortowanie-pakowanie warzyw Bergen.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sortowanie-warzyw-bergen/

ID ogłoszenia: 52253b5ce7060cd9

3 komentarze na “Praca w Norwegii na produkcji przy pakowaniu warzyw bez języka Bergen”

  1. Leszek Mikołajczuk na 8 lipca 2014 @ 14:55

    Dzień dobry,
    jestem bardzo zainteresowany pracą w Norwegii,jestem gotowy wyjechać w każdej chwili z synami w wieku 18 i 19 lat
    Spełniam wymagania żądane do tej pracy
    Leszek Mikołajczuk

  2. adaskoadas na 9 lipca 2014 @ 16:03

    Dzień dobry
    jestem zainteresowany pracą , gotowy wyjechac natychmiast
    Żądane wymagania spełniam
    Adam Helmin

  3. Artur Pluta na 14 lipca 2014 @ 21:56

    Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyna praca od zaraz. Ja mam 29lat , dziewczyna 21lat . Spełniamy wszystkie wymogi tel kom 608235621