NOK160-180 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji kosmetyków bez języka Baerum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Baerum
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 października 2015 23:13

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii od zaraz w Baerum na produkcji kosmetyków przy pakowaniu. Od pracowników wymagamy doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Baerum
Wynagrodzenie: 160-180 NOK/h brutto
Numer referencyjny: nw/063/15

Zadania:
– pakowanie kosmetyków przy taśmie
– kontrolowanie jakości produktów
– naklejanie kodów i etykiet
– drobne prace magazynowe
– tworzenie zestawów świątecznych

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– zatrudnienie dla osób zdrowych, bez nałogów
– wytrzymałość fizyczna
– przyjazne nastawienie
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku jest obowiązkowe –
– przyjazd samochodem
– zdolność do pracy zmianowej również w noce

Oferujemy:
– próbny okres
– norweską umowę o pracę
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane na czas
– zapewniamy dodatki mieszkaniowe
– zakwaterowanie w cenie około 4000 NOK (czynsz ściągany będzie z wynagrodzenia)
– młody zespół
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV na maila: norwayworker@europe.com z tematem: nw/063/15
Odpowiemy na wybrane zgłoszenia zawierające klauzule o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-kosmetykow-baerum-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 22756296f99cc493

3 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii na produkcji kosmetyków bez języka Baerum”

  1. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę wraz z kolegą na zaproponowane przez państwa stanowisko. Mamy po 28 lat jesteśmy sumienni , pracowici , obowiązkowi i gotowi do pracy.
    Z góry dziękuję za czas przeznaczony na rozpatrzenie mojej kandydat

  2. Arkadiusz777 na 5 lutego 2017 @ 22:35

    Witam! Jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt na skrzynkę:
    arkadiuszkwiatkowski@wp.pl

  3. Arkadiusz777 na 6 lutego 2017 @ 22:36

    Witam! Jestem zainteresowany Waszą ofertą. Proszę o kontakt:
    arkadiuszkwiatkowski1970@wp.pl
    Z poważaniem
    Arkadiusz Kwiatkowski