NOK178 NOK/h brutto

Praca w Norwegii na produkcji dla par bez znajomości języka od zaraz w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 13 października 2014 03:13

Szukamy 4 osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo dla par na linii produkcyjnej środków higienicznych. Wymagamy doświadczenia i znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 178 NOK/h brutto
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/06

Zadania:
– kontrola jakości produktów
– dbanie o nieprzerwanie ciągłości produkcyjnej
– obsługiwanie maszyn znajdujących się w fabryce
– zgłaszanie o każdych błędach
– uzupełnianie produktów
– zajmowanie się pakowaniem towarów

Wymagania:
– zdolność do pracy w grupie
– otwartość, komunikatywność
– wyjazd od zaraz
– umiejętność szybkiego uczenia się
– posiadanie zaświadczenia o niekaralności
– angielski w stopniu komunikatywnym
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego mile widziane

Oferujemy:
– 3 miesięczny okres próbny
– możliwość przedłużenia umowy po okresie próbnym
– zakwaterowanie dla par w wysokości 3500 NOK/mc ( potrącone z wypłaty)
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– pracę w młodym zespole

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV po niemiecku bądź angielsku na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-dla-par-produkcja-art-higienicznych-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 959543afd1b1fad5

2 komentarze na “Praca w Norwegii na produkcji dla par bez znajomości języka od zaraz w Oslo”

  1. jestem zainteresowany praca tel.518931038 dziekuje

  2. krzysiek11 na 13 grudnia 2014 @ 19:16

    Witam byłbym zainteresowany tą pracą . Szukacie par a czy z kolega też można jechać do pracy. Proszę o kontakt pod num 783-067-807

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.