NOK176 za godz. brutto

Praca w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Moss

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Moss
  • Opublikowany: 16 lipca 2014 00:56

Magazyn z Moss od zaraz szuka 2 osób do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień. Oferta dla magazynierów bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Norwegia, Moss
Wynagrodzenie: 176 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy:
– kompletowanie zamówień zgodnie z otrzymanym formularzem
– wyszukiwanie towarów na półkach
– układanie produktów na palety
– foliowanie palet oraz oznaczanie ich numerami

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– język angielski na poziomie dobrym w mowie jak i piśmie
– osoba otwarta potrafiąca porozumieć się z innymi pracownikami
– niekaralność potwierdzona zaświadczeniem
– chęć do podjęcia pracy stałej
– dodatkowym atutem będzie posiadanie licencji na wózki widłowe

Oferujemy:
– okres próbny, po którym oferujemy stałe zatrudnienie
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania
– miłą atmosferę w firmie
– szkolenie w pierwszych dniach
– wdrożenie w system firmy
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://bit.ly/19WiKsj wybierając opcję magazynier.

Źródło:

ID ogłoszenia: 95053c59b6536599

3 komentarze na “Praca w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Moss”

  1. kacpergryniewicz@gmail.com

  2. poszukuję pilnie pracy bez języka chętnie podejmę pracę o już, bez języka proszę o propozycję, ale prawdziwe, normalne oferty, bez ryzyka

  3. Arkadiusz777 na 5 lutego 2017 @ 22:08

    Jestem zainteresowany pracą, Proszę o kontakt na imaila

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.