NOKdo ustalenia

Praca w Norwegii na budowie dla murarza bez znajomości języka Hammerfest

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Hammerfest
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 27 czerwca 2015 23:12

Firma budowlana z Hammerfest zatrudni murarza bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Ogłoszenie aktualne od zaraz w budownictwie przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Norwegia, Hammerfest
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to prosta praca murarska polegająca na montażu cegły klinkierowej.

Wymagania:
– możliwy jak najszybszy wyjazd do Norwegii
– doświadczenie 3-5 letnie na danym stanowisku jest konieczne (udokumentowane)
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim jest wymogiem
– kandydaci posiadający kartę podatkową będą mile widziani
– wcześniejsze zatrudnienie w krajach skandynawskich będą ogromnym atutem
– dokładne wykonywanie zadań
– rzetelność, punktualność, złota rączka

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– ciągłość zleceń
– zapewniamy niezbędne szkolenia z BHP
– pomoc polskiego opiekuna zmiany
– przyjazną atmosferę na miejscu
– samodzielne wykonywanie zadań
– zapewniamy ubezpieczenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: anna.krajewska@workshop.pl możliwy jest również kontakt telefoniczny: +48 602 150 475

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/budownictwo-od-zaraz-praca-norwegia-dla-murarza-z-j-angielskim-hammerfest/

ID ogłoszenia: 868558f0d1613708

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.