NOK156 NOK/h brutto

Praca w Norwegii dla magazyniera z językiem angielskim Oslo od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: ze znajomością języka
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 02:01

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta z Oslo dla 2 magazynierów również przy pakowaniu paczek z językiem angielskim lub innym z wymienionych poniżej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto

Zadania:
– prowadzenie komputerowej bazy danych
– zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem
– obsługiwanie maszyn i urządzeń magazynowych
– kompletowanie towarów oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu
– przyjmowanie towarów do magazynu
– zbieranie zamówień za pomocą systemu głosowego, który odbywa się w kilku językach z czego jeden jest do wyboru (angielski, niemiecki, szwedzki, norweski)

Wymagania:
– konieczność osobistego stawienia się w Szczecinie w celu podpisania umowy
– umiejętność podejmowania szybkich decyzji
– uzdolnienia rachunkowe
– podzielność uwagi
– zdolność nawiązywania kontaktów
– chęć do rozwijania i uczenia się nowych rzeczy
– osoba odpowiedzialna
– komunikatywna znajomość jednego języka z 4 do wyboru: angielski, niemiecki, szwedzki lub norweski
– możliwość pracy na zmiany nocne

Oferujemy:
– zatrudnienie na 8 tygodni
– dla najlepszych możliwość przedłużenia współpracy
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– szkolenia wstępne w tym BHP
– miejsce zamieszkania dodatkowo płatne
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
W celu rejestracji zapraszamy na stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oslo-praca-w-norwegii-na-magazynie-zbieranie-zamowien-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 84547126af26984

9 komentarzy na “Praca w Norwegii dla magazyniera z językiem angielskim Oslo od zaraz”

  1. jestem poważnie zainteresowany oferta pracy
    tel 486825541

  2. Witam,

    Jestem zainteresowana Panska oferta. Jestem odpowiedzialna, uczciwa i punktualna osoba. Mam ponad roczne doswiadczenie na magazynie w Oslo przy zbieraniu zamowien pakowaniu etykietowaniu i wysylce. Mam kurs na wozki widlowe. Porozumiewam sie w jezyku angielskim. Podjelam nauke jezyka norweskiego. W razie jakichkolwiek pytan prosze o kontakt telefoniczny: +47 925 39 193.

    Serdecznie pozdrawiam.

  3. witam jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy

    posiadam doświadczenie w pracy na magazynach za granicą

    tel.+48 692007563

  4. Mam 22 lata , jestem po studiach licencjackich i mowię bardzo dobrze po angielsku. Jestem zainteresowany szczegółami oferty ( koszty mieszkaniam dojazdow oraz stawki netto ) . Pozdrawiam

  5. Kordian Głodek na 25 listopada 2014 @ 14:32

    Witam, jestem zainteresowany pracą

  6. Witam,
    Posiadam 3 letnie doświadczenie w pracy na magazynie w Holanii. Porozumiewam się w jezyku angielskim w stopniu bardzo dobrym. Telefon kontaktowy 781 689 898.

  7. Szukam pracy na 1 grudnia 2014 @ 13:10

    Witam jestem zainteresowany to pracą ,mam 2 letnie doswiadczenie na magazynach,mieszkam w Okolicy Oslo .prosze o kontakt email : dawid.s@spoko.pl

  8. Mam 23 lata posiadam 4 letnie doświadczenie w pracy jako magazynier. Cechuje się sumiennościa dbałością o szczegóły, dokładnością, punktualnościa, szybkością działania. Zależy mi na pracy.

  9. Tomasz Siudyła na 17 stycznia 2015 @ 10:42

    33 years old. Drive licence cat.B for a cars to 3,5 t waight. I can go even now.
    My phone number is +48 793434500 or +48 77418 23 06
    PLEASE ONLY PHONECOLE

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.