NOKdo uzgodnienia

Praca w Norwegii dla kobiet bez języka przy sprzątaniu domów Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Opublikowany: 7 maja 2014 22:26

Oferta stałej pracy w Norwegii dla sprzątaczek. Zatrudnienie dla kobiet bez znajomości języka norweskiego przy sprzątaniu domów. Oferta dla osób z prawem jazdy i doświadczeniem.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Sprzątaczka będzie odpowiedzialna za utrzymywanie czystości w domach znajdujących się na terenie Oslo i okolic. Do takich zadań będą należeć m.in.: odkurzanie, wycieranie kurzy, mycie łazienek, zmywanie naczyń itp.

Wymagania:
– osoba potrafiąca sprzątać
– zaangażowanie i dokładność
– dyskrecja i kultura osobista
– zatrudnienie dla kobiet
– doświadczenie przy sprzątaniu w domach
– zamieszkanie w Oslo bądź okolicach

Oferujemy:
– pracę w wymiarze 8 godzin przez 5 dni w tygodniu
– dwa dni wolne
– dobre zarobki wypłacane terminowo
– dla chętnych możliwość pracy w weekendy i nadgodziny
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-bez-jezyka-oslo-stale-zatrudnienie/

ID ogłoszenia: 445536a886ac3b6b

2 komentarze na “Praca w Norwegii dla kobiet bez języka przy sprzątaniu domów Oslo”

  1. dzien dobry. mam na imie daria w norwegii przebywam od roku wczesniej pracowalam przy sprzataniu domow prywatnych. posiadam prawo jazdy kat b oraz samochod

  2. .Witam Czy ogłoszenie nadal jest aktualne ?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.