NOKdo ustalenia

Praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji zabawek Oslo od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2015 22:49

Przyjmujemy do pracy w Norwegii 8 pracowników bez znajomości języka norweskiego. Oferta z Oslo na linii produkcyjnej przy montowaniu części zabawek. Zatrudnienie na około 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Norwegia, Oslo
Zarobki: do ustalenia
Start: od zaraz (wrzesień)
Liczba stanowisk: 8
Numer referencyjny: nw/039/15

Zadania:
– pracownik będzie miał za zadanie łączyć elementy z różnych tworzyw sztucznych
– należy kontrolować wyprodukowane zabawki pod kontem jakościowym
– pakowanie towarów wraz z instrukcjami i dołączonymi elementami
– wykonywanie zadań magazynowych
– pracownik dba o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
– gotowość wyjazdu od zaraz
– pozostanie w Norwegii na około 3 miesiące
– doświadczenie produkcyjne będzie dodatkowym atutem
– angielski na poziomie komunikatywnym (przynajmniej 2 osoby na grupę)
– zatrudnienie dla osób nieposiadających nałogów
– zdolność do pracy w grupie
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz do końca listopada
– pracę sezonową na norweskich zasadach
– pomagamy przy zorganizowaniu wyjazdu do Norwegii
– udzielamy pomocy przy prawidłowym wypełnieniu formalności
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia pracownicze

Aplikacja:
osoby zainteresowane ogłoszeniem zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w formie CVna maila: norwayworker@europe.com z tematem: nw/039/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-produkcji-montazu-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 33255dcb392113ec

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji zabawek Oslo od zaraz”

  1. praca w hurtowni zabawek na 27 sierpnia 2015 @ 23:24

    Szanowni Państwo,

    Nie udało mi się wysłać do Państwa maila, wszystkie do mnie wracają. Zdecydowałem się zostawić wiadomość tutaj. Obecnie mieszkam już w Oslo, więc mogę zacząć prace od razu. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji. Jestem osobą młodą, elastyczną, bez nałogów. Znam dobrze język angielski i uczę się norweskiego. Mam prawo jazdy kategorii B i uprawnienia na wózek widłowy. Bardzo proszę o kontakt pod polskim 600227571 albo norweskim numerem +4740386179.

    Z poważaniem
    Maciej Stasica