€od 4 do 6 tyś zł/mc brutto

Praca w Niemczech w budownictwie przy dociepleniach bez języka Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 22:53

Poszukujemy pilnie pracowników w charakterze dociepleniowców do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta z Frankfurtu przy dociepleniach dla osób bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Pracownik przy dociepleniach

Lokalizacja: Frankfurt

Zarobki: od 4 do 6 tyś zł/mc brutto

Obowiązki:

  • Montowanie izolacji termicznych, przygotowanie materiałów.

Oczekiwania:

  • udokumentowane kilkuletnie doświadczenie
  • umiejętność montowania dociepleń
  • duża samodzielność
  • dodatkowym atutem będą aplikacje osób ze znajomością języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pełną odzież roboczą,
  • zapewnione niezbędne narzędzia
  • darmowy przejazd do Niemiec
  • zakwaterowanie
  • uczciwe wynagrodzenie, niemieckie stawki

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające aktualne CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: interbaupol@interbaupol.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-dla-montera-ocieplen-bez-jezyka-frankfurt/

ID ogłoszenia: 15053bbb54eb38cf

2 komentarze na “Praca w Niemczech w budownictwie przy dociepleniach bez języka Frankfurt”

  1. witam. czy ogloszenie jest nadal aktualne ? jesli tak prosze o kontak 514611567

  2. Jest mozliwosc wyjazdu na miesiac ?