PLN15,000.00

Praca w Niemczech w budownictwie jako operator koparki z komunikatywnym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.01.2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: j. niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • Opublikowany: 20 grudnia 2018 22:43

Od stycznia 2019 poszukiwani dyspozycyjni i wykwalifikowani operatorzy koparek do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie dla osób znających język niemiecki.

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec.
Oferta dedykowana dla operatorów którzy mają doświadczenie przy wykonywaniu głębokich wykopów .
Możliwe wynagrodzenie powyżej 12 tys. zł
Miejsce pracy: teren Niemiec
Zadania/ Zakres prac:
– samodzielna obsługa koparki 16 i 21 tonowej (Cat, Comatsu) i dbałość o dobry stan techniczny,
– wykonywanie wykopów wąskoprzestrzennych – głębokich na 7m, szerokich na 2 m,
– wykonywanie wykopów do przeprowadzania rur,
– komunikacja z pozostałymi pracownikami,
Oferujemy:
– długoterminową, stabilną i legalną pracę,
– bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
– atrakcyjne wynagrodzenie możliwe zarobki powyżej 12 tyś zł.(stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
– możliwość urlopów co 6-8 tyg.,
– BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
– BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
– opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
– uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe,
– min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
– preferowani kandydaci w wieku 25-60 lat,
– sumienność, rzetelność w pracy,
– samodzielność i precyzja w działaniu,
– dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
– brak nałogów,
– mile widziane własne auto i znajomość języka niemieckiego.

*szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 732-887-107.

ID ogłoszenia: 7905c12345cb4d21

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 15, dzisiaj: 1