€do ustalenia

Praca w Niemczech przy sprzątaniu biur bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 02:22

Od zaraz zatrudnimy osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– sprzątanie biura w godzinach wieczornych po wyjściu pracowników
– osoba zatrudniona zajmować się będzie odkurzaniem wykładziny oraz zmywaniem podłóg
– inne zadania to: sprzątanie klatek schodowych, sal konferencyjnych, toalet, kuchni, mycie okien czy luster
– biura muszą być w całkowitym porządku tak, aby klient był zadowolony

Wymagania:
– chętnie zatrudniamy osoby z doświadczeniem
– poszukujemy osób odpowiedzialnych, samodzielnych
– wyjazd od zaraz
– należy przedłożyć zaświadczenie potwierdzające niekaralność pracownika
– uczciwość, wytrzymałość fizyczna
– mile widziane są osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego
– samodzielne znalezienie sobie zakwaterowania

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę od zaraz
– dwa dni wolne w tygodniu
– pracę w godzinach od 16 do 22
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
– w razie konieczności możliwość kontaktu z polskim koordynatorem

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania CV napisanego po polsku i niemiecku na maila: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biur, Kolonia. Imię, nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kolonia-sprzatanie-biur-oferta-pracy-w-niemczech-dla-polakow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 73555e38eb72c588