€1,300.00

Praca w Niemczech – Opiekunka dla Starszego Pana w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2014 00:43

Ciekawa oferta pracy w Niemczech na terenie Bremen dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie przy opiece nad panem w wieku 93 lat z problemami w poruszaniu się.

Opiekunka dla Starszego Pana, NIEMCY Bremen
nr ref: P.DrE.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
– wynagrodzenie do 1200 euro + 160 euro za okres świąteczny
– legalne zatrudnienie
– organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
– ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie i regularny kontakt ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Podopieczny ma 93 lata, waz 75 kg, mieryz 176 cm. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości Bremen. Pan ma problemy z poruszaniem się, zaburzenia rytmu serca, jest po zawale, ma cukrzycę oraz początkującą demencję. Ma przyznany 1 stopień niepełnosprawności. Występują u niego nieznaczne problemy ze słuchem – (pan nosi aparat słuchowy), oraz ze wzrokiem, nieznaczna dezorientacja co do czasu, miejsca i sytuacji. Porusza się przy wsparciu, transfer nie jest konieczny.
Pan kontroluje potrzeby fizjologiczne, większość czynności higienicznych wykonuje samodzielnie lub pod nadzorem. Nie ma żadnej specjalistycznej diety, sporadyczne problemy z przesypianiem nocy, czasem wybudza się ok 2-3 razy. Pan jest osobą bardzo spokojną, jest wdzięczny za okazywaną pomoc i wsparcie.
Poszukiwana jest opiekunka z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego od 08.12 .

Opis stanowiska:
– wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
– dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
– prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
– min komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– brak nałogów
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
– pogodne usposobienie
– gotowość do wyjazdu od 7.12 i pobyt również na święta.

W przypadku zainteresowanie ofertą pracy, prosimy o kontakt na adres kontakt@medwork24.pl
wpisując w temacie numer ref: P.DrE., lub pod nr tel.519 649 047

ID ogłoszenia: 560547ee5b69ce7f

ilość wszystkich wyświetleń: 1363, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech – Opiekunka dla Starszego Pana w Bremen”

  1. Ewa Adamczyk na 8 stycznia 2015 @ 20:36

    Jestem zainteresowana tą ofertą pracy mój tel.724639970

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.