€1650 brutto miesięcznie

Praca w Niemczech od zaraz dla par bez języka produkcja kosmetyków Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2016 19:48

Atrakcyjna praca w Niemczech dla 4 osób lub 2 par na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w Dreźnie możliwe od zaraz bez znajomości języka z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • pracownik ustawia puste tubki na taśmie w celu ich wypełnienia produktem
  • osoba zatrudniona może również zostać przydzielona do pakowania i kontrolowania jakości

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji
  • sumienność i odpowiedzialność
  • sprawność i zręczność
  • mile widziane pary

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania, koszt którego wynosi 250 euro miesięcznie dla pary oraz 150 dla jednej osoby
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • szkolenia
  • szansę otrzymania awansu
  • wsparcie koordynatora z Polski

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, z opisem własnej osoby oraz danymi na adres e-mail: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Pracownik na produkcji kosmetyków, Drezno”. W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/drezno-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 34257f3784b488a0

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz dla par bez języka produkcja kosmetyków Drezno”

  1. Witam, czy poszukujecie pary do pracy na prod. Kosmetykow?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.