€do ustalenia

Praca w Niemczech na produkcji sałatek przy pakowaniu bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2015 04:44

Od zaraz zatrudnimy pracowników produkcyjnych bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech w Kolonii na linii produkcyjnej przy pakowaniu sałatek.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej i polega na zdejmowaniu z taśmy paczkowanych sałat oraz wkładaniu ich do skrzynek.. Pracownik może zostać również przydzielony na stanowisko gdzie odbywa się porcjowanie składników.

Wymagania:
– szybkość, refleks
– osoba energiczna, żywotna
– wytrzymałość fizyczna
– odbyte badania sanitarne (posiadanie aktualnej książeczki)
– chęć do pracy w zespole
– przyjazd autem będzie mile widziany
– gotowość do szybkiego wjazdu

Oferujemy:
– pracę za granicą
– wprowadzenie w system działania firmy
– pracę w międzynarodowym środowisku
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– możliwość odprowadzania składek
– świadczenia socjalne
– zakwaterowanie (wraz z innymi współpracownikami)
– darmowe tłumaczenie dokumentów
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych należy przesłać na maila: zuver@consultant.com w tytule proszę wpisać: Pakowanie sałatek, Kolonia.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-salatek-kolonia/

ID ogłoszenia: 46654e69637deac9

4 komentarze na “Praca w Niemczech na produkcji sałatek przy pakowaniu bez języka Kolonia”

  1. 3 osoby zainteresowane, dobra kondycja,uczciwość , rzetelność gotowość wyjazdu w każdej chwili. nr tel 788570686

  2. Witam jestem zainteresowana praca od zaraz 665489781

  3. Witam jestem zainteresowana oferta pracy moj tel.503126530

  4. witam. młode małzenstwo gotowe do wyjazdu własnym samochodem, energiczni, uczciwi. tel 731783556

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.