€7,50 euro/h brutto

Praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2014 15:12

Aktualnie szukamy 4 pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy Niemczech. Oferta z Kolonii na linii produkcyjnej przy kosmetykach. Zatrudnienie do końca roku 2014.

Stanowisko: pracownik na produkcję
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 7,50 euro/h brutto
Numer referencyjny: GB/56/2014

Zadania:
– stanie przy taśmie i odmierzanie składników produktów według ustalonych norm
– kontrolowanie jakości produkcji
– zgłaszanie o wszystkich błędach
– prace również przy pakowaniu i na magazynie

Wymagania:
– chęć podjęcia zatrudnienia do końca roku 2014 bez możliwości powrotu do domu na święta
– możliwość pracy na zmiany w systemie: 12/24-12/36
– zdrowy kręgosłup
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy stojącej
– znajomość języka niemieckiego mile widziana
– doświadczenie produkcyjne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– premie za zmiany nocne +0,75 euro/h
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– po zakończeniu umowy dla najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
– zapewniamy zakwaterowanie w dobrym stanie za 150-250 euro za osobę

Aplikacja:
Zgłoszenia w postaci CV prosimy przesyłać na maila: ganztags-beruf@ok.de w treści proszę umieści klauzulę o ochronie danych osobowych natomiast w tytule numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło:

ID ogłoszenia: 978541048f5488e1

2 komentarze na “Praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Kolonia”

  1. Ola i Piotrek na 12 września 2014 @ 15:15

    Dziewczyna z chlopakiem gotowi od zaraz wlasne autko motywacja do pracy 🙂 wiecej moge wysłac meilem zdjecia i CV jesli potrzeba kontakt tel.787248424

  2. daniel 42 l .Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy, mam średnie wykształcenie i uprawnienia na wózek widłowy,mój nr kom +48-781-423-371,z poważaniem

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.