$8,80 - 9,60 euro/h brutto

Dla par od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie pakowanie gier Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 26 listopada 2015 00:59

Zatrudnimy od zaraz pary do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Oferta ze Stuttgartu na magazynie przy pakowaniu gier. Kandydaci ubiegający się o to stanowisko nie muszą posiadać doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 8,80 – 9,60 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pakowanienamagazynie/11/15

Zadania:
– pracownik pakuje produkty związane z grami (konsole, gry komputerowe, gadżety, akcesoria)
– należy kompletować towar zgodnie z zamówieniem
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– zajmowanie się ozdobnym pakowaniem na okres świąteczny

Wymagania:
– szybki przyjazd do Niemiec
– dokument potwierdzający niekaralność
– dobra sprawność manualna
– spostrzegawczość
– punktualne stawienie się w pracy
– zdolność podjęcia pracy zmianowej
– szybkość, elastyczność, zdyscyplinowanie
– wywiązywanie się z powierzanych obowiązków

Oferujemy:
– wynagrodzenie dzienne w stawce 8,80 euro za godzinę oraz nocnej wynoszącej 9,60 euro/h brutto
– zatrudnienie dla par
– zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
– legalną pracę od zaraz aż do świąt
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– odprowadzanie składek

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia przesłane w formie CV (najlepiej w języku niemieckim) na maila: dringende@europe.com z tematem: pakowanienamagazynie/11/15
Zgłoszenia bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-gier-od-zaraz-na-magazynie-bez-jezyka-praca-niemcy-dla-par-stuttgart/

ID ogłoszenia: 9965656382edb834