€8 euro za godz.

Praca w Niemczech na budowie przy wyburzeniach bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 25 września 2014 01:13

Firma budowana szuka od zaraz 6 pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Hamburga w budownictwie przy wyburzeniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8 euro za godz.

Zadania:
Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac wyburzeniowych w tym będzie się zajmować przygotowaniem narzędzi oraz odpowiednich materiałów.

Wymagania:
– możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej
– bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– posiadanie fachu w ręku
– osoba pracowita, zaradna, odpowiedzialna

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane ustalonym terminie
– zatrudnienie od zaraz
– zapewniamy pracę o 10,12 godzin dziennie
– dla chętnych możliwość wypłacania dniówki

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszenia na maila: felippekalik@gmail.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 82054234a7ed0c5d

13 komentarzy na “Praca w Niemczech na budowie przy wyburzeniach bez języka Hamburg”

  1. witam dwoje zainteresowanych modzi silni uczciwi pracowici gotowi do wyjazdu od zaraz

  2. WITAM GOTOWY DO WYJAZDU POSIADAM WLASNY TRANSPORT PYTANI ORZE PRZYJECHAC RENCISTA SPRAWNY

  3. Piotr Maciąg na 26 września 2014 @ 12:38

    Witam. Dwie osoby chętne podjąć pracę. Gotowi do wyjazdu. Proszę o kontakt, jeżeli jest aktualne. Pozdrawiam.

  4. witam.jestem gotowy do pracy czy oferta jest aktualna jeszcze

  5. Mam 50 lat jestem silny zdrowy dyspozycyjny żadnej pracy się nie boje proszę o szybką odpowiedz mój numer to 514 761 383

  6. Dzień dobry. Jestem zainteresowany praca od zaraz przy wyburzeniach. Mam ciezka sytuacje. Pracowalem na budowie. Nr tel 516781277

  7. Witam, chetnie podejme prace. Jestem tegorocznym absolwentem po szkole budowlanej bardzo interesuje mnie taka praca, jestem wytrzymaly fizycznie
    mój numer 884635387

  8. jestem zainteresowany proszę o kontakt 667151336

  9. Witam jestem gotowy do wyjazdu mlody silny chlopak po 3letnim starzu w budowlance nr tel786188001

  10. 2 osoby zainteresowane praca u Państwa. regan1992@op.pl

  11. jestem zainteresowany oferta pracy. Prosze o kontakt 500712257.

  12. WITAM GOTOWY DO WYJAZDU POSIADAM WŁASNY TRANSPORT 887782424

  13. witam jestem zainteresowany mam własny transport amaly007@wp.pl