€1440 euro/mc

Praca w Niemczech Hamburg od zaraz bez znajomości języka na magazynie AGD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 19:16

Magazyn sprzętu AGD z Hamburga zatrudni od zaraz w charakterze magazyniera. Praca w Niemczech bez znajomości języka z dobrym wynagrodzeniem i opcją taniego zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1440 euro miesięcznie.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień według listy;
  • zagospodarowywanie przestrzeni logistycznej;
  • pakowanie towaru;
  • współpraca z firmami kurierskimi;
  • obsługa wózka EPT i jeśli to możliwe wózka widłowego.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy;
  • dobry stan zdrowia;
  • punktualność i rzetelność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • stosowanie się do procedur oraz przepisów BHP;
  • umiejętność obsługi wózka EPT;
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na magazynie;
  • pracę na pełen etat;
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin;
  • zakwaterowanie płatne 250 euro miesięcznie;
  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach formalnych.

Dla kandydatów:

zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie e-maila z CV i krótkim opisem własnej osoby na adres neuearbeit@berlin.com

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 9195696834726bc8

5 komentarzy na “Praca w Niemczech Hamburg od zaraz bez znajomości języka na magazynie AGD”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą. mam 20 lat i prosze o kontakt 609385023

  2. Witam jestem zainteresowany praca mam doświadczenie na magazynie jak i na produkcji proszę o kontakt 883-928-378

  3. Witam.Mam 31 lat odpowiedzialny pracowity łatwo nawiązuje kontakty szybko się uczę.Chętny od zaraz.

  4. mirek i michał na 9 marca 2016 @ 17:16

    mamy po 23 lata jestesmy zainteresowani uczciwi pracowici szybko sie uczymy i wytrwale pracyjemy

  5. Witam jestem chetny od zaraz z 1osoba moj nr 575593141