€8,50 Euro brutto/h.

Praca w Niemczech dla Polaków od zaraz sprzątanie mieszkań i domów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: komunikatywny niemiecki
  • Opublikowany: 14 grudnia 2015 12:26

Niemcy praca fizyczna przy sprzątaniu mieszkań, domów, hal magazynowych. Zatrudnienie w Berlinie dla osób chętnych od zaraz. Gwarantujemy zamieszkanie w Słubicach i codzienne dojazdy do stolicy Niemiec.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.
Wynagrodzenie: 8,50 Euro/godz brutto.
Lokalizacja: Berlin, Niemcy, z zamieszkaniem w Słubicach.

Obowiązki:

  • kompleksowe sprzątanie powierzonego obiektu;
  • dbałość o estetykę i ergonomię pracy;
  • używanie odpowiednich środków chemicznych;

Wymagania:

  • dokładność, sumienność;
  • wysokie poczucie estetyki;
  • komunikatywny język niemiecki;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • gotowość do przeprowadzki do Słubic;
  • punktualność;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • uśmiech i optymizm;
  • zdrowie fizyczne i psychiczne.

Oferujemy:

  • zamieszkanie w Słubicach i codzienny transport do pracy;
  • odprowadzanie składek w Niemczech;
  • dokładne szkolenie początkowe;
  • umowa o pracę na rok z możliwością przedłużenia;
  • niskie podatki.

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy info@cleanhome24.eu. Muszą zawierać CV, ewentualnie list motywacyjny (nie obowiązkowo).

Źródło: www.cleanhome24.eu/praca/

ID ogłoszenia: 524566ea36698905