€8,19 euro za godz. brutto

Fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka przy wykładaniu towaru Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.09.2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 września 2014 00:13

Właściciel supermarketu z Duisburga od zaraz szuka 6 pracowników fizycznych do wykładania towaru na półki. Fizyczna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Duisburg
Wynagrodzenie: 8,19 euro za godz. brutto

Zadania:
– obsługiwanie wózka ręcznego
– przyjmowanie dostaw i układanie ich w magazynie
– wykładanie towaru na półki sklepowe
– dbanie o to, aby ceny były przyporządkowane do odpowiedniego artykułu
– zajmowanie się ekspozycją towarów
– prowadzenie drobnych prac magazynowych

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku wymagane przynajmniej u jednej osoby na parę (rok doświadczenia)
– wysoka sprawność fizyczna
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania prac wymagających wysiłku fizycznego
– osoba samodzielna, potrafiąca zarządzać czasem
– umiejętność pracowania w zespole
– komunikatywność, otwartość
– posiadanie miłego usposobienia
– osoba niekarana z zaświadczeniem do wglądu
– chęć do wyjazdu za granicę od zaraz na 3 miesiące

Oferujemy:
– pracę od 15 września na 3 miesiące
– dla zainteresowanych możliwość przedłużenia umowy
– legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
– na miejscu kontakt z polskim opiekunem
– pomagamy przy znalezieniu najtańszego mieszkania
– gwarantujemy dobre warunki pracownicze

Aplikacja:

Aplikacja odbywa się za pomocą maila: teilzeit@null.net

Źródło:

ID ogłoszenia: 461541444c4e4472

5 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka przy wykładaniu towaru Duisburg”

  1. Witam, jestesmy zainteresowania praca,prosimy o kontakt tel 511459397

  2. Witam Mam na imię Mariusz
    jestem zainteresowany waszą ofertą bez znajomości języka.
    Jestem osobą uczciwą, ciężka praca nie jest dla mnie przeszkodą.
    Jestem dyspozycyjny i gotowy na wyjazd od zaraz chętnie na stałe jeśli jest to możliwe…

    tel 533799800
    e-mail 533799800m@gmail.com

    z poważaniem Mariusz

  3. Witam jestesmy zainteresowani prosimy o kontakt 786214616

  4. Witam. jestem zainteresowany tą ofertą, pracę mógł bym zacząć od 07-10-2014.tel.505-940-941.E-mail mateuszsalek1@gmail.com

  5. Witam Serdecznie jestem bardzo zainteresowany pracą u państwa razem z narzeczoną jesteśmy młodzi i bardzo pracowici .
    Proszę o jaki kol wiek kontakt z nami mój numer telefonu to : 534 938 591.