€7,20 euro/h + premia

Praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji przy pakowaniu Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 maja 2014 00:16

Fabryka ciastek z Lubeka szuka 6 pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka niemieckiego na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Niemcy, Lubeka
Wynagrodzenie: 7,20 euro/h + premia

Zadania:
– pakowanie ciastek
– kontrolowanie jakości produktów
– wkładanie żywności do pudełek według ustalonych zasad
– końcowe układanie kartonów na paletach

Wymagania:
– osoba z doświadczeniem na produkcji
– zaznajomienie z system HACCP i ISO 22000
– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
– chęć wyjazdu do pracy od zaraz
– możliwość wyjazdu za granicę na 3 miesiące
– bez przeciwwskazań zdrowotnych i nałogów

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na okres 3 miesięcy
– atrakcyjne wynagrodzenie z premią
– miejsce zamieszkania płatne 180 od osoby bądź 300 od pary
– dla chętnych możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury na maila: trustMployee@gmail.com w tytule wpisując: pakowanie ciastek Lubeka

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/pakowanie-ciastek-oferty-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-lubeka/

ID ogłoszenia: 34953873284b7279

3 komentarze na “Praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji przy pakowaniu Lubeka”

  1. produkcja przy pakowaniu lubeka na 30 maja 2014 @ 14:52

    witam jestem zainteresowana pracą lubię pracę w grupie jestem odpowiedzialną osobą szybko się uczę mam 50lat

  2. Witam jestem Zainteresowany praca z bratem mamy 18-20lat prosze o kontakt mozemy wyjechac od zaraz

  3. witam o to mój tel 506995585