€11 euro/h brutto

Praca w Niemczech budownictwo dla glazurnika przy wykończeniach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 9 marca 2015 02:22

Firma budowlana z Berlina szuka od zaraz glazurnika do montażu płytek. Fizyczna praca w Niemczech w budownictwie z zapewnionym zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 11 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– przygotowanie podłoża
– usuwanie starych płytek
– montowanie płytek według ustaleń z klientem
– dbanie o dobry wizerunek firmy
– zajmowanie się renowacją posadzek

Wymagania:
– 5 letnie doświadczenie na danym stanowisku
– znajomość zasad renowacji posadzek
– dobra znajomość języka niemieckiego
– fachowe podejście do tematu
– zaradność, pomysłowość
– staranność, dokładność
– przyjazd samochodem
– dla osób posiadających swoje narzędzia do pracy

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dietę pracowniczą
– możliwość odprowadzania składek
– ubezpieczenie jest zapewnione
– darmowe zakwaterowanie
– legalną pracę na dłuższy okres

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: biuro@flexjob.pl
Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 32 746 57 40

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-dla-plytarza-glazurnika-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 16454fcc04d4ebb6

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.