€na akord

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach truskawek Maklemburgia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Maklemburgia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 5 czerwca 2014 13:08

Plantacja z Maklemburgii poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Oferta dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na 2 miesiące.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów truskawek

Lokalizacja: Maklemburgia

Zarobki: za zbiory obowiązuje 0,5 kg za każdy zebrany kilogram truskawek. Możliwość podjęcia pracy dodatkowej przy pieleniu sadzonek za 6,40 euro/h

Opis zadań:

  • Praca polegać będzie na zbieraniu owoców miękkich – truskawek na plantacji.
  • Dla niektórych osób obowiązkiem będzie pielenie sadzonek

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów z kręgosłupem
  • wysoka motywacja i chęć podjęcia pracy fizycznej
  • wytrwałość
  • Pracownik nie może być od początku 2014 roku zarejestrowany w UP, prowadzić swojej działalności gospodarczej.

Oferta:

  • pracodawca za 7euro dziennie zapewnia pracownikom zakwaterowanie na plantacji w mieszkalnych kontenerach oraz dwa posiłki- śniadanie oraz obiad

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji drogą elektroniczną

  • adres email: praca@jeople.de

wiadomość prosimy zatytułować: truskawki

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-meklemburgia/

ID ogłoszenia: 835538f83b9042ca

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.