€według stawki wiekowej

Praca w Holandii sezonowa przy zbiorach sałaty bez języka Breda kwiecień 2016

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Breda
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień 2016
  • Opublikowany: 17 lutego 2016 00:35

Oferta sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka przy pielęgnacji, sortowaniu, zbiorach i myciu sałaty. Zatrudnienie w Bredzie od kwietnia 2016 roku dla Polaków.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce pracy: Breda, Holandia.

Zarobki: stawki wiekowe.

Okres pracy: kwiecień – październik 2016

Opis stanowiska:

  • prace pielęgnacyjne: podlewanie, plewienie itp.;
  • zbiory załaty;
  • sortowanie według wskazań jakościowych;
  • mycie oraz czyszczenie.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • możliwość pracy w okresie kwiecień – październik;
  • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna;
  • doświadczenie w pracy ogrodniczej, najchętniej przy sałacie;
  • dobra organizacja pracy;
  • sprawność manualna;
  • bystrość, zwinność, ostrożność;
  • odpowiedzialność i punktualność.

Zapewniamy:

  • pomoc w sprawach formalnych;
  • od 38 do 48 godzin do przepracowania tygodniowo;
  • wynagrodzenie zależne od wieku;
  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy;
  • pomoc we wdrożeniu;
  • umowę o pracę opartą o holenderskie prawo.

Aplikacje:

Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

a.deboer@nedflex.nl

Należy załączyć klauzulę pozwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-holandia-przy-zbiorach-salaty-lodowej-bez-jezyka-breda-od-kwietnia-2016/

ID ogłoszenia: 2456c3a00b5e62c

1 odpowiedź na “Praca w Holandii sezonowa przy zbiorach sałaty bez języka Breda kwiecień 2016”

  1. Michał Panaś na 22 maja 2016 @ 19:57

    2 osoby azainteresowane kontakt 575594766