€stawki wiekowe

Praca w Holandii od zaraz na magazynie przy załadunku bez języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: 8.09.2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 września 2014 01:49

Szukamy magazynierów bez znajomości języka holenderskiego przy rozładunku i załadunku towarów z ciężarówek. Fizyczna praca w Holandii w mieście Utrecht już od 8 września na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Praca na magazynie polegająca na załadunku i rozładunku kontenerów. Jest to praca fizyczna.

Wymagania:
– duża wytrzymałość fizyczna
– zdrowy kręgosłup
– możliwość pracowania na zmiany nocne
– chęć do pracy za granicą od zaraz na dłuższy okres czasu
– numer SOFI mile widziany
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność

Oferujemy:
– proponujemy zmiany nocne zaczynające się w różnych godzinach (20:00-2:30; 20:00-4:30; 21:30-4:30)
– stawki zależne od wieku (6,26-9,94 euro/h)
– zakwaterowanie płatne od 58 do 78 euro za tydzień
– zapewniamy ubezpieczenie w cenie 16,97 euro/tydź
– praca już od 8 września na pół roku
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– pracę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: aleksandra.zawadzka@pran.pl w tytule wpisując: PRACOWNIK ROZŁADUNKU-NOCNA ZMIANA

Źródło:

ID ogłoszenia: 786540b4b4ff0609

1 odpowiedź na “Praca w Holandii od zaraz na magazynie przy załadunku bez języka Utrecht”

  1. Witam Serdecznie 🙂 byłabym zainteresowana pracą w Holandii z zakwaterowaniem . Obecnie pracuję na produkcji przy taśmie szukam pracy za granicą bo interesują mnie większe zarobki . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego maila
    telefon kontaktowy 726914237

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.