€do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka na produkcji sałatek Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 23:08

Oferujemy pracę w Holandii od zaraz przy produkcji sałatek. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Tilburga. Zapewniamy pomoc polskiego managera na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja zatrudnienia: Tilburg, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Wolne miejsca: 3.

Zadania na stanowisku:

  • nadziewanie papryczek serem;
  • dokładanie sera feta lub oliwek do sałatek;
  • naklejanie etykiet na pudełka z gotowymi sałatkami.

Wymagania wobec kandydatów:

  • komunikatywny język angielski lub niemiecki;
  • prawo jazdy kat.B będzie dużym plusem;
  • doświadczenie na produkcji spożywczej mile widziane;
  • sumienność;
  • przestrzeganie zasad higieny;
  • umiejętność pracy według konkretnych procedur;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość zatrudnienia na dłużej;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • dla chętnych możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania i ubezpieczenia;
  • możliwość awansu dla najlepszych.

Aplikacje:
CV w językach niemieckim lub polskim prosimy wysyłać poprzez stronę internetową:

Udzielimy odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-produkcji-salatek-bez-jezyka-od-zaraz-tilburg/

ID ogłoszenia: 4755756edc3b9e2f

1 odpowiedź na “Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka na produkcji sałatek Tilburg”

  1. piulnie szukamy pracy w cztery osoby 2 kobiety 2 mezczyzn pracowalismy na produkcji