€do ustalenia

Praca w Holandii na produkcji spożywczej Enschede od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Enschede
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 22 lipca 2015 22:55

Pilnie szukamy Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu spożywczym.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Enschede
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca manualna polegająca na pakowaniu produktów spożywczych. Zadania wykonywane są przy taśmie.

Wymagania:
– zatrudniamy osoby młode do 22 roku życia
– należy posiadać status osoby bezrobotnej
– doświadczenie produkcyjne jest mile widziane
– prawo jazdy na kat.B
– dobre zdrowie
– punktualne stawianie się w pracy
– niezawodność
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– dobra sprawność manualna
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– chęć nauki nowych rzeczy

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– miejsce do zamieszkania
– transport do Holandii jest zapewniony
– pracownikom zapewniamy urlopy co 2, 3 miesiące
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na adres: Sajkiewicz@covebo.pl Proszę dołączyć również klauzule o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-produkcji-spozywczej-przy-pakowaniu-enschede/

ID ogłoszenia: 90755aff6fd04f64