€8,70 euro/h brutto

Praca w Holandii na produkcji sosów od zaraz bez znajomości języka Nieuw Vennep

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Nieuw Vennep
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 18 listopada 2015 00:44

Od zaraz szukamy pracowników bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu sosów na produkcji. Praca w Holandii z okolic Amsterdamu (Nieuw Vennep) dla kobiet.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Nieuw Vennep
Wynagrodzenie: 8,70 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– należy dobierać składniki według określonej wagi oraz mieszać ze sobą zgodnie z recepturą
– bezwzględne trzymanie się otrzymanych wytycznych
– kontrolowanie produktów pod względem jakości wykonania
– gotowe sosy należy rozlać do przygotowanych opakowań
– pakowanie gotowych buteleczek w opakowania kartonowe

Wymagania:
– należy znać języka angielski w stopniu komunikatywnym bądź holenderski
– odpowiedzialne podejście do swoich zadań
– bezwzględne przestrzeganie higieny osobistej
– stosowanie środków ochronnych na produkcji (czapki, rękawiczki)
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– mile widziane osoby przemieszczające się własnym samochodem
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– wdrożenie w system działania firmy
– zatrudnienie na dłuższy okres
– dobre warunki płacowe
– bonusy za pracę na zmiany i nadgodziny
– dodatki urlopowe oraz wakacyjne
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania CV na adres mailowy: joanna@Holandiajobs.pl
W razie pytań możliwy kontakt telefoniczny: 790 833 585.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-sosow-nieuw-vennep/

ID ogłoszenia: 516564bb3d88780e

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na produkcji sosów od zaraz bez znajomości języka Nieuw Vennep”

  1. elżbieta kuźma na 1 grudnia 2015 @ 07:56

    Jestem zainteresowana poszukuje od zaraz i kazdej chwili moge wyjechac, tyklo ze bez znajomosci jezyka .prosze o kontakt 796684559