€min 8,6 euro brutto / godz

Praca w Holandii na produkcji mięsnej w Rotterdam – pakowanie, ważenie dla kobiet i mężczyzn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 - 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: angielski - komunikatywny
  • Opublikowany: 29 października 2015 03:29

Przetwórnia mięsa z Rotterdamu zatrudni kobiety i mężczyzn do pracy w Holandii na produkcji mięsa przy pakowaniu, ważeniu i foliowaniu produktów przy taśmie.

Jesteś w trakcie nauki lub właśnie ukończyłeś szkołę? Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? Myślisz o wyjeździe za granicę? Jeśli tak, to APLIKUJ.

Dla naszych holenderskich klientów, głównie do pracy w obszarze produkcji, poszukujemy obecnie osób do pracy tymczasowej na stanowisko: pracownik produkcyjny (branża mięsna) – praca w Holandii dla kobiet i mężczyzn.

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w krajach takich jak Holandia, Niemcy, Belgia i inne.

Zadania:
– ważenie i foliowanie produktów (mięsa)
– pakowanie produktów (mięsa)
– kontrola jakości produktów

Oferujemy:
– legalną i stabilnaą praca w Holandii
– pomoc w relokacji do Holandii
– wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
– zakwaterowanie od 78 euro brutto/tydzień/osoba
– ubezpieczenie od 17,41 euro netto/tydzień/osoba

Oczekujemy:
– komunikatywnej znajomości j. angielskiego lub niemieckiego
– dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min 3 miesiące
– motywacji do pracy
– samodzielności
– prawa jazdy kat. B mile widziane

Zapraszamy do kontaktu z biurem Randstad Polska zajmującym się projektami zagranicznymi i przesyłanie profili na adres biura Łódzkiego.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

ID ogłoszenia: 6935631ffcd21a5e

ilość wszystkich wyświetleń: 973, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na produkcji mięsnej w Rotterdam – pakowanie, ważenie dla kobiet i mężczyzn”

  1. Szukam pracy z zapewnionym przejazdem oraz zamieszaniem prosze o kontakt jestem gotowy wyjechac nawet w ciagu kilku dni pozdrawiam serdecznie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez DominikaBartosik

Ostatnie przedmioty dodane przez DominikaBartosik »