€do ustalenia

Praca w Holandii na produkcji kremu od zaraz bez znajomości języka Gronsveld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Gronsveld
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 grudnia 2015 22:02

Chętnie zatrudnimy od zaraz Polaków do pracy w Holandii na produkcji kremu. Ogłoszenie z Gronsveld dla operatora maszyn bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Gronsveld
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– należy sprawnie obsługiwać maszyny produkcyjne
– mieszanie składników zgodnie z recepturą
– konieczne jest sprawdzanie jakości wyrobów oraz monitorowanie pracy maszyn
– w razie konieczności pracownik będzie wykonywać drobne prace konserwacyjne

Wymagania:
– zależy nam na osobach posiadających doświadczenie produkcyjne
– staranne wykonywanie zadań
– dokładność, zaradność, punktualność
– posiadanie zdolności technicznych
– angielski bądź niemiecki na dobrym poziomie
– samodzielne znalezienie sobie miejsca do zamieszkania
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– korzystne warunki zatrudnienia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjne
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– wsparcie polskiego opiekuna
– różne dodatki do pensji

Aplikacja:
Prosimy przesyłać CV z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: sherpaforce.2193198@es-candidate.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 6685678611360d44