€stawki wiekowe

Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2014 22:39

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z miasta Utrecht dla par na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– obsługiwanie skanera ręcznego
– kompletowanie zamówień
– prowadzenie prac porządkowych na miejscu

Wymagania:
– wyjazd do Holandii od zaraz na 6 miesięcy
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– wyrobiony numer SOFI będzie dodatkowym atutem
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danej pracy
– szybkość, sprawność ruchowa
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– wykonywanie kilku czynności na raz
– posiadanie obuwia roboczego

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie w zależności od wieku (4.74-9,03 euro/h)
– miejsce zamieszkania płatne od 58 do 78 euro na tydzień (pokój dwuosobowy)
– zatrudnienie na 6 miesięcy
– ubezpieczenie opłacane przez pracownika (16,97 euro/tydz)
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: aleksandra.zawadzka@pran.pl w tytule proszę wpisać: magazyn od zaraz.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-zbieranie-zamowien-z-jangielskim-id253441.html

ID ogłoszenia: 578546a6286e582d

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.