€10.00

Praca w Holandii na budowie od zaraz jako monter płyt kartonowo-gipsowych Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: angielski/niemiecki
  • Opublikowany: 8 grudnia 2015 03:31

Firma z Tilburga poszukuje od zaraz budowlańców do pracy w Holandii na stanowisku montera płyt kartonowo-gipsowych. Oferta na budowie dla osób z kwalifikacjami.

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dziesięciu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju i zagranicą. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta holenderskiej firmy budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko:
MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH (Holandia – Tilburg)

Zakres obowiązków:

• układanie ścian i sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych

Oferujemy:

• Kontrakt holenderski
• Atrakcyjne wynagrodzenie 10 Euro netto / h
• Zakwaterowanie
• Okres zatrudnienia 12 miesięcy
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz (zjazd na Święta i powrót po Nowym Roku)

Wymagania:

• Mile widziany certyfikat VCA
• Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B, własny samochód oraz numer SOFI mile widziane.

CV w języku angielskim/niemieckim oraz kopię VCA prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@workprofit.pl z dopiskiem: Monter płyt/HOLANDIA

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”

ID ogłoszenia: 8395666ad4b2f59f

ilość wszystkich wyświetleń: 851, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na budowie od zaraz jako monter płyt kartonowo-gipsowych Tilburg”

  1. brzozowski marcin na 10 stycznia 2016 @ 17:00

    Jestem zainteresowany ofertą pracy,posiadam 15 letnie doświadczenie w pracach wykończeniowych,prawo jazdy kat b,posiadam również własne auto(miniwan).Poprosze o kontakt 881407013.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: workprofit
  • Zarejestrowany od: 24 listopada 2015

Inne przedmioty dodane przez workprofit

Ostatnie przedmioty dodane przez workprofit »