€do ustalenia

Praca w Holandii bez języka na produkcji przy pakowaniu sera Weert od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Weert
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 01:46

Od zaraz szukamy osób do pracy w Holandii przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Ogłoszenie z Weert dla pakowaczy bez znajomości języka urzędowego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Weert
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– pakowanie sera według rodzaju i wagi
– kontrolowani jakości produktów
– dbanie o zapewnienie jak najwyżej jakości produkcji
– prowadzenie prac porządkowych po zakończonej zmianie
– zgłaszanie przełożonemu o błędach produkcyjnych (zatrzymanie taśmy itp.)

Wymagania:
– szybkość, zręczność, dokładność
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– język angielski bądź niemiecki w stopniu komunikatywnym
– posiadanie numeru SOFI będzie atutem
– możliwość pozostania w Holandii na dłużej
– dobre zdrowie
– odpowiedzialne podchodzenie do wyznaczanych zadań

Oferujemy:
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– przejazdy do pracy
– wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia i zaznajomienie z firmą i załogą
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść bezpośrednio na stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcyjny-produkcja-serow-oss,oferta,3766870

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-produkcji-przy-pakowaniu-sera-bez-znajomosci-jezyka-weert/

ID ogłoszenia: 36554ea6883bc9c8

5 komentarzy na “Praca w Holandii bez języka na produkcji przy pakowaniu sera Weert od zaraz”

  1. Praca przy serze na 23 lutego 2015 @ 11:10

    Obecnie jestem w holandii poszukuje pracy od zaraz mój numer to 727462470,Dziekuje Adrian Markowicz

  2. szukam pracy na 23 lutego 2015 @ 22:54

    Witam
    Jestem zainteresowana tą pracą. Jesli to aktualne to prosze dac odpowiedz na moj numer telefonu 724091713.
    Obecnie pracuje tez w Holandii na produkcji kwiatow przy tasmie. Posiadam rowniez numer SOFI

  3. szukam pracy na 3 marca 2015 @ 14:40

    Witam,
    Jestem zainteresowana pracą. Aktualnie jestem w Holandiii. Posiadam numer SOFI.
    tel, 539655184

  4. Praca przy serze na 7 marca 2015 @ 14:25

    Witam. Jestem bardzo zainteresowany tą pracą. Obecnie kończę pracę przy pakowaniu mięsa w Weert, gdyż zakład ogłosił upadłosć. Pracowałem tam 4 lata. Mieszkam w Nederweert, posiadam swoje auto. Język Holenderski na poziomie komunikatywnym. 644778509.

  5. krystiano na 29 marca 2015 @ 04:27

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam 28 lata, kawaler, bez nałogów, pracowity, sumienny i szybko sie ucze. J.angielski i niemiecki na poziomie prosze o kontakt tel 795026042 (pracowałem juz w Holandii)