€od 10,44 euro/h brutto

Praca w Finlandii na produkcji wędlin, kiełbas bez znajomości języka Vantaa

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto: Vantaa
  • Data rozpoczęcia pracy: 8 kwietnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2015 02:44

Producent mięsny z Vantaa szuka pracowników produkcyjnych do pracy w Finlandii. Zatrudnienie na linii produkcyjnej wędlin i kiełbas bez znajomości języka urzędowego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Finlandia, Vantaa
Wynagrodzenie: od 10,44 euro/h brutto
Nr ref.: WK/F/2015
Start: kwiecień

Zadania:
Pracownik będzie przygotowywać składniki i je mieszać według receptury firmy. Zatrudniony będzie również obsługiwać maszyny produkcyjne i kontrolować jakość gotowych wyrobów.

Wymagania:
– zatrudniamy osoby z minimum 3 letnim doświadczeniem w produkcji mięsnej
– umiejętność obsługiwania maszyn przemysłowych do wędlin i kiełbas
– język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
– gotowość do wyjazdu za granicę 8 kwietnia
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– chęć podjęcia pracy na pół roku

Oferujemy:
– pracę w dobrze prosperującej norweskiej firmie
– zatrudnienie od 8 kwietnia na pół roku
– wynagrodzenie zależne od doświadczenia
– dodatki pieniężne za pracę zmianową
– zakwaterowanie w cenie około 400 euro/mc
– 40 godzinny tydzień pracy
– pomagamy przy wypełnianiu formalności niezbędnych do rozpoczęcia pracy w Finlandii
– pomoc koordynatora zmiany

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszenia na maila: air.lublin@adecco.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-wedlinykielbasy-id267679.html

ID ogłoszenia: 41654d7e1f33631b

2 komentarze na “Praca w Finlandii na produkcji wędlin, kiełbas bez znajomości języka Vantaa”

  1. jestem zainteresowany praca dla was mam25lat bez nałogów nr. kontaktowy do mnie 531 346 407 prosze o kontakt

  2. czy przyjmujecie pracowników z Ukrainy?bez znajomosci języka
    pobyt w polsce legalny.