DKK115 brutto/godz.

Praca w Danii przy pakowaniu czekoladek na produkcji od zaraz Randers

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Randers
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: Angielski lub Duński
  • Opublikowany: 30 listopada 2014 23:43

Fabryka czekolady w Randers poszukuje od zaraz pracowników produkcji – pakowaczy do pracy w Danii przy pakowaniu pralinek na taśmie. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez agencję.

Stanowisko: pracownik produkcji / pakowacz
Miejsce pracy: Randers
Zarobki: 115 DKK/brutto za godzinę
Liczba miejsc: 2

Obowiązki:
Praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce wyrobów czekoladowych polegająca na układaniu pralinek na taśmie oraz wkładanie ich do plastikowych wytłoczek. Pracownik może również zostać oddelegowany do obsługi maszyny pakującej po uprzednim przeszkoleniu.

Wymagania:
– język angielski lub duński w stopniu dobrym
– minimum 2-letnie doświadczenie w produkcji spożywczej
– znajomość podstawowych zasad higien związanych wytwarzaniem żywności
– gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia w Danii
– chęć do pracy na zmiany nocne oraz weekendy
– uczciwość, dokładność, pracowitość

Oferujemy:
– zatrudnienie na warunkach duńskich za pośrednictwem agencji
– dobre warunki mieszkalne (koszt 2500 DKK miesięcznie od osoby)
– pomoc przy dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności
– możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym, przepracowanym tygodniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na podany poniżej email:

scandiworkers@email.com z dopiskiem „produkcja czekolady Randers”

Na państwa zgłoszenia czekamy do piątku 5.12.2014. Zatrudnienie od poniedziałku 8-go grudnia.

ID ogłoszenia: 303547a91af30af8

ilość wszystkich wyświetleń: 6703, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.