$do ustalenia

Praca w Danii dla Polaków na produkcji rybnej bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Znajomość języków: bez znajomosci języka
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2014 23:13

Przetwórnia rybna szuka pracowników bez znajomości języka duńskiego do pracy w Danii. Oferta na linii produkcyjnej przy filetowaniu ryb oraz pakowaniu. Pracodawca wymaga doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: PPR/08

Zadania:
– stanie przy linii produkcyjnej
– kontrolowanie jakości produktów
– filetowanie ryb
– zajmowanie się pakowaniem żywności
– zadania będą się też odbywać poza fabryką na farmie i w kutrach rybackich na morzu

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– osoba odpowiedzialna
– doświadczenie w pracach z rybami wymagane
– dobre zdrowie
– pozytywne nastawienie

Oferujemy:
– pomoc w razie pytań
– pomoc przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów
– możliwość pogłębienia swojej wiedzy z zakresu hodowli ryb
– wynagrodzenie zależne od przydzielonych obowiązków i umiejętności

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania swojego CV wraz z klauzulą poufności na adres: [ogłoszenie wygasło]

Źródło:
wirtualnaskandynawia.pl

ID ogłoszenia: 89053ea7846174c1

2 komentarze na “Praca w Danii dla Polaków na produkcji rybnej bez znajomości języka”

  1. JESTEM ZAINTERESOWANA TĄ OFERTĄ PRACY.
    OBECNIE MIESZKAM W DANII . PROSZĘ O KONTAKT POD NR TEL +45 602 769 68

  2. jestem zainteresowany ta praca prosze o kontakt pod numerem +48 782 251 851